Таг: вирална

Прекрасни и инспиративни- Оваа слика од бремен лезбејски пар стана вирална

0
Мелани и Ванеса Ирис Рој од Северна Каролина се надеваат дека оваа нивна фотографија ќе ги охрабри сите лезбејски двојки да станат мајки. Фотографијата на...

Спорт од уникатна гледна точка (видео)

0
Easton Sports Network се обиделе да создадат вирално видео со поставување на 115 GoPro камери на спортска опрема. Тие снимале бејзбол, хокеј и лакрос...