365.com.mk

33431 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Топ 10 најдобри креации од Лего kоцки

0
Трпение, фантазија... И повторно трпение.  Мислевте дека коцките се само за мали деца? Без коментар за овие креации направени ИСКЛУЧИВО од Лего kоцки.   Трпение, фантазија... И повторно...

Како да фатите глушец без стапица за глувци

0
Ако имате мало пријателче кое го посетува вашиот стан од време на време и не би сакате да му наштетите, еве како би можеле да го...

Забрането за проститутки

0
Германските градови можеби ќе постават знаци „Забрането за проститутки“ поради стравот дека армија кол-герли ќе навали за време на Светскиот Куп 2006.   Германските градови можеби ќе постават знаци...

Топ 10 најчудни USB направи

0
Не можете да претпоставите што се е можно да се конектира на вашиот USB порт. 1.USB вибратор                         2. USB масажер за очи                     3. USB термо...

Банкротирал во потрага по Стар Трек сон

0
Тони Алејн, човекот што си го претвори станот во вселенски брод од Ѕвездените Патеки деновиве банкротираше. Откако неговата жена го напушти, тој започна да го трансформира својот...

Лекови против настинка

0
Ако имате настинка, не значи дека треба да очекувате да бидете болни и нерасположени цела недела. Општо познато е дека нема лек за обичната настинка. Но што...

Американската армија регрутира инсекти

0
Американската армија е во потрага по чудни регрути. Агенцијата за одбрана(DARPA) претходната недела објави дека бара „иновативни предлози за развивање на технологијата за креирање на инсекти-киборзи“.   Американската армија е...

Принтер за цвеќиња

0
Праќањето цвеќиња и честитки е еден од начините да покажете деке се грижите. Но што ако продавницата ја нема вистинската честитка за вас, за она...

Економија на проституцијата

0
Сопруга или проститутка? Изборот е толку прост. Барем според економистите Лена Едлунд и Евелин Корн. Двете високо почитувани економистки создадоа метеж во академските кругови неколку...

Ден Браун покриј си ги очите!

0
Продуцентската куќа PZP Productions најави дека планира да го издаде геј-порно филмот The Da Vinci Load на 19 Мај, пародија на филмот на Рон...

Aдриана Лима не се предава

0
Во најновиот број на GQ, сексипилниот модел на Викториас Сикрет - Адриана Лима признава дека е девица. Бразилската убавица вели дека и покрај тоа што таа...