Таг: тротинет

Од српскиот пазар се повлекува детскиот тротинет „Пепко“, на тие што...

0
Компанијата „Пепко“ го повлекува од пазарот детскиот светлечки тротинет со три тркала, објавено е на веб-страницата на компанијата, јави дописникот на МИА од Белград. Како...

Шилегов до „хејтерите“: Вие хејтајте, ама јас поминав 65 километри на...

0
Деновиве скопскиот градоначалник Петре Шилегов е актуелен на друштвените мрежи бидејќи во неколку наврати се „пофали“ како оди на работа и работни состаноци со...

Грчка велигденска литургија на тротинет (ВИДЕО)

0
Некаде во некоја црква таму некаде кај нашиот јужен сосед, на велигденската литургија попот влета со тротинет. Зад него трчаат останатите свештени лица, и носат икона на Исус и тропаат на тенџериња...

Кучето Норман вози велосипед (видео)

0
Откако симпатичното куче Норман од Џорџија научи да вози тротинет стоејќи на задните две нозе, сега тоа ги вежба своите возачки способности и на...