365 Вести

17885 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Меси, меси, нема ништо да ти биде: Погледнете како денес изгледа...

0
Ретки се тие кои го немаат гледано култниот српски филм „Varljivo leto '68“, и ја немаат цитирано познатата реплика „Mesi, mesi, neće ništa da...

Кеба не им може ништо: Семејството Којиќ е против врската со...

0
Наташа Којиќ (30) долго време се забавува со 12 години постариот Аси Кајлс, со кого живее во Лос Анџелес. Иако Наташа е среќно заљубена, против...

Познатиот пејач настапи во Белград: „Добро вечер, Загреб“

0
Популарниот пејач одржа двочасовен концерт во Белград. Роби Вилијамс во средата навечер одржа концерт во Белград, а по 40 минути задоцнување излезе на сцената малку...

Погледнете како изгледа луксузниот дом на Марија Каран во Лос Анџелес

0
Откако се омажи за Џоел Лубин, Марија Каран ужива во раскошниот живот на кој можат да завидат и многу холивудски ѕвезди. Српската актерка од време...

Кеба наместо Зорица во „Гранд ѕвезди“

0
На Кеба баш му тргна во последно време. Освен што е под будното око на јавноста поради секси снаата Северина, сега ќе биде во...

Роби Вилијамс пристигна во Белград во придружба на невидено обезбедување

0
Популарниот пејач пристигна во главниот град на Србија по повод денешниот концерт. Роби беше облечен во бело сако и црна маица, а беше опкружен со...

Водителот на „Гранд ѕвезди“ се пофали со мускулестото тело

0
Кој би помислил дека тој има волку згодно тело? Како што доаѓа летото, сите се упатуваат кон најблискиот базен за да се разладат, а тоа...

Ова не го очекуваше: Погледнете како обожавателите ја изненадија Цеца за...

0
Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ својот 42-ри роденден го прослави тивко во кругот на најблиските членови на семејството, бидејќи неодамна почина мајка на...

Карлеуша: „Мене Србија ми уби две невини суштества“

0
Српската пејачка Јелена Карлеуша на својот Фејсбук профил објави текст кој открива некои од најинтимните детали од нејзиниот живот. Јелена Карлеуша е позната по тоа...

Погледнете како Емина Јаховиќ се снаоѓа во „Машки приказни“ (ВИДЕО)

0
Пејачката Емина Јаховиќ ги здужи силите со продуцентот ди-џеј Шон и раперот Тека Гамбино во новиот хит „Машки приказни“. Долгоочекуваниот спот конечно ја виде светлината...

Го запали интернетот- Ќерката на Цеца во златни бикини!

0
Анастасија за своето летно издание доби многу позитивни коментари. Ќерката на фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, Анастасија, ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со фотографија...

Станија во жешка авантура на Карибите

0
Српската старлета Станија Добројевиќ топлите денови ги поминува на Карибите. Во ноќните часови таа ужива на забави каде ги пие најскапите коктели, а за време...

Задници, бикини, јахта се дел од новиот спот на Јоце Панов

0
„Брига ме“ е името на песната која што ќе се најде на новиот албум на Јоце Панов, со која што пејачот ќе се пробива...

Ана и Швајнштајгер се подготвуваат за свадба во Србија

0
Ана Ивановиќ и Бастиан Швајнштајгер, по нејзиното излегување од Ролан Гарос, престојуваа во Србија, а ја искористиле можноста да посетат места на кои би...

Детали за големата свадба: Се омажи ќерката на најбогатиот Македонец

0
Минчо Јорданов, најбогатиот Македонец, според Форбс, ја омажи ќерката Наташа, пренесува Медиа. Сопруг на Наташа Јорданова е нејзиното долгогодишното момче Горан Мауровски, кој заедно со...