Таг: Venom франшиза

„Сони“ го објави првиот трејлер за „Веном 3“ (ВИДЕО)

0
Филмското студио „Сони пикчрс“ го објави првиот трејлер за „Веном: Последниот танц“ (Venom: The Last Dance). Се работи за засега последниот, трет филм од...