Таг: Скарлет Јохансон

Скарлет Јохансон лута на вештачката интелигенција, создале глас кој наликува на...

0
93 Холивудската актерка Скарлет Јохансон побара од компанијата за развој на вештачка интелигенција „Опен Еј-ај“ детално да објасни како гласот на Скај, што го користи...

Скарлет Јохансон обвинува дека OpenAI го копирала нејзиниот глас без дозвола

0
Американската глумица Скарлет Јохансон ја обвини фирмата „Опен-АИ“ (OpenAI) дека го копирала нејзиниот глас за еден од гласовните асистенти на „Чет-ГПТ“ (ChatGPT) а не...

Македонско девојче во блокбастер на „Марвел“ покрај Скарлет Јохансон

0
„Возбуден сум што конечно можам да објавам дека Симона Живковска во моментот го снима филмот на 'Марвел', 'Црната вдовица', што ќе се прикажува во кината...

Славни жени кои не очекуваат верност од своите партнери: „Не е...

0
Меѓу познатите жени од светот на филмот и музиката има и такви кои отворено признаваат дека не веруваат во моногамија. За нив моногамијата не...

Скарлет е најсовршена жена во светот! Ќе се изненадите кој е...

0
Благодарение на истражувањето на еден произведувач на долна облека, добивме листа на најидеална жена во светот. Според старите грчки „Златни правила“, Скарлет Јохансон има најсовршена...

Скарлет блесна во креација на Зухар Мурад

0
По повод гламурозната церемонија во Лос Анџелес беа доделени 24-те филмски награди MTV. Вниманието на фоторепортерите повторно го привлече новопечената мајка Скарлет Јохансон, која се...

Ја изнервира: Џон Траволта и „упадна“ на Скарлет, додека таа позираше

0
Дали е ова најчудниот момент на црвениот килим, на овогодинешните Оскари? Судејќи по фотографиите, актерката не е многу воодушена од неговиот гест. Скарлет Јохансон позираше на...

Погледнете во каков луксуз живее Скарлет Јохансон

0
Скарлет Јохансон  купила нова куќа во Лос Анџелес. Актерката се заљубила во дом за 3 880 000 долари. Куќата е изградена во 1940 година и...

„Ќерка ми е совршена“

0
Скарлет Јохансон конечно проговори за новородената ќерка Роуз. Актерката призна дека мајчинството и се одразува прекрасно, но не е точно онакво, какво што замислувала дека...

Скарлет Јохансон ќе глуми во „Ghost in the Shell“ кој ќе...

0
Се чини дека Дизни ги движи работите сталожено за претстојната адаптација на „Ghost in the Shell“. Deadline известува дека, само неколку дена откако DreamWorks ја...

Скарлет Јохансон се омажила во тајност

0
Актерката Скарлет Јохансон стана мета на гласини дека се омажила за францускиот новинар Ромен Дориак на тајна церемонија откако ја роди ќерката Роуз во...

Скарлет Јохансон се омажи тајно?

0
На добротворната вечер Champions of Rockaway во Њујорк Скарлет Јохансон се појави со минијатурен светкав прстен на четвртиот прст.Овој гест веднаш стана повод за...

Ништо повеќе не е тајно: Убавицата Скарлет Јохансон гола

0
Скандалот со хакерскиот напад врз приватните телефони на ѕвездите, секојдневно и „удира шамари“ на светската јавност. Не престануваат  безмилосно да се појавуваат скандалозни  фотографии што...

Шминка како на Скарлет Јохансон

0
Холивудската актерка Скарлет Јохансон има неверојатно сексапилна фигура  и убаво лице. Скарлет е љубителка на свежите визии и почесто ја гледаме со лесна шминка, нагласувајќи...

Скарлет Јохансон стана мајка!

0
Скарлет и Ромаин станаа родители на бебе девојче, на кое му го дале името Роуз. Скарлет Јохансон и нејзиниот вереник Ромаин Дауриак станале родители на...