Е-картички за специјални луѓе

0
Наидовме на прилично интересни е-разгледници со уникатна содржина. Темите варираат, но мислиме дека може да се најде за секого по нешто. Ако „славеникот“ е...

Како се вози во Индија (видео)

0
Еве едно хипнотизирачки пленувачко видео на преокупирана сообраќајница во Индија. Автомобили, пешаци, скутери, неверојатно мали коли, големи камиони... и иако нема семафори, се оди како подредено.   Еве едно хипнотизирачки...

Street Fight на школо

0
Дечкиве си нацртале healthmeter и анимации на таблата за да биде пореално. Би било уште поубедливо ако носеа костими.   Дечкиве си нацртале healthmeter и анимации...

Најдобри налепници на возила

0
Екипата на 365.com.mk направи селекција од наши и странски налепници на возила. Ако некоја ви се допаѓа, слободно испечатете ја и залепете ја на вашиот автомобил! ...

Coca-Cola + Ментол = Експлозија

0
Дали некогаш сте помислиле што би се случило ако ставите неколку пеперминт бомбони во дволитарско Coca-Cola пакување? Дали некогаш сте помислиле што би се...

Borat – Hunting the Jew (видео)

0
Оваа епизода од втората сезона на контроверзното Da Ali G Show беше повлечена од прикажување во Америка поради нејзината содржина. Случката се одвива во...

Банџо дуел

0
Не го разбрав баш, може ли да го видам пак? Тоа беше тотално бесцелно, може пак? Флеш анимација за музичките авантури на еден пингвин...

Предмети врз мојата мачка

0
Дали сакате да ставате разни предмети врз вашата мачка? Тогаш ова е сајтот каде ќе најдете истомисленици и евентуално би можеле да придонесете во...

IQ тест за плавуши

0
Уметникот кој го нацртал овој цртеж умно изоставил дел од неговата слика. Дали можете да погодите кое е животното од некомлетниот цртеж? Уметникот кој...

Губејќи те (видео)

0
До вчера мислевме дека само на БТР и Шутел може да погледнеме видео спотови од ваков тип. Aмериканската музичка индустрија со овој спот ни го тврди...

Што ако интернетот беше реално место? (видео)

0
Сте се запрашале ли што би се случило ако интернетот би бил вистинско реално место каде би можеле да купувате mp3 песни, да разгледувате слики, видеа...

Најдобрите лажни насловни

0
Во нашата Галерија ги додадовме делата на учесниците во конкурсот за најдобра лажна насловна страница на списание. Во нашата Галерија ги додадовме делата на учесниците...

Апел за хуманост

0
Почитувани посетители, Оваа порака е во името на едно малечко осумгодишно девојче по име Андријана. Андријана е ќерка на висок политички функционер во Македонија која за својот седми...

Girls Gone Weed

0
На повеќе ве чекаат симпатични фотки од девојки под дејство на марихуана.   Симпатични фотки од девојки под дејство на марихуана.           За уште фотки -...

Деца облечени како славни личности

0
  Бијонс и Џеј Зи   Лил Џон   Пи Диди   Гвен Стефани   Канје Вест  Келис  Миси Елиот