Таг: Пепко

Од српскиот пазар се повлекува детскиот тротинет „Пепко“, на тие што...

0
Компанијата „Пепко“ го повлекува од пазарот детскиот светлечки тротинет со три тркала, објавено е на веб-страницата на компанијата, јави дописникот на МИА од Белград. Како...