Таг: риалити

И тоа дочекавме: Дозволено крв и насилство во риалити шоу

По сé изгледа, конечно ќе дочекаме да видиме луѓе како умираат во реално шоу на телевизија. Не дека го чекавме, ама со оглед на тоа...

Како риалити ѕвездите стигнуваат на насловни

Пред некои шест месеци, едно типче по име Џереми Мек Конел беше познат (само за некои) како бивш Мистер на Ирска, кој патем се...