Љубов и секс

Зад секоја секси женска фотка стои по еден очаен маж

Живееме во свет во кој ништо не може да се случи и да постои ако не е снимено и моментално закачено на социјалните мрежи....

Мозокот на жените е идиот

Кога мажите се палат, се палат и физички, и психички. Кај жените е поинаку - физички возбудените жени често не ни сфаќаат дека се...

Судска одлука: Сајт за запознавање смее да промовира неверство

Судот во Франција вчера ја одби жалбата на едно здружение на римокатолички семејства, кои се побунија против моделот на работење на вебсајтот Gleeden. Во жалбата се тврди...

Pornhub сега нуди и сексуално образование. Еве што научивме

Ете, дојде и денот кога не мораш веќе да отвараш incognito таб за да одиш на Pornhub. Од скоро, порно сајтот нуди и нова...

За Фејсбук, профитот, и раскинувањата

Благодарение на статусите на своите корисници, Фејсбук многу добро знае кога завршуваат врските, а од тоа знаење многу добро профитира. Со информациите за окончаните емотивни...

Херои на новото време: Свадба од 1 долар

Во ера на прескапи венчавки со краток рок на траење, млад пар од Кенија се прослави ширум светот затоа што на свадба потрошија вкупно 1 долар.  Вилсон и Ан...

Безобразните прекари за гениталии низ светов

На пример, Кубанските жени си ја викаат „папаја“, a Данците си го викаат „Dolk“ (меч). XX_XY The project е илустрирана енциклопедија на Инстаграм, која ги...

Осуден за силување зашто го извадил кондомот среде секс

Швајцарскиот суд осуди Французин на година дена затвор, зашто ја излажал девојката со која имал секс дека носи презерватив, пренесува Sputnik. Девојката веднаш признала дека се согласила на...

Пациентите на проститутките

По дифолт, проститутките немаат привилегија да бираат клиенти, а и без тоа е тешко преку телефон или кратка средба да знаеш каков ќе биде...

Жените се палат на лук

Храната која ја јадете може да влијае на мирисот со кој вашето тело се обидува да го привлече спротивниот пол, „откриваат“ научниците. Тие долго...

ВИДЕО: Јапонците измислија виртуелна девојка, а може и сопруга

Сака крофни, сака аниме, и наводно фантастично подготвува пржени јајца. Се вика Хикари Азума, има 20 години и висока е 158 сантиметри. Не сака...

Кама Сутра е мало дете за овој советски еротски буквар од 1931 год. (+18)

Кој вели дека животот во Советскиот Сојуз бил досаден? Додека ние сме се воодушевувале на Кама Сутра, тие си имале свој сопствен еротски учебник. Во...

Сапиосексуалци – претенциозни глупаци што сакаат секс „само со паметни“

Во ноември 2014-та, дејтинг сајтот OKCupid ја прошири својата листа со понудени сексуални ориентации, додавајќи „андроген“ (двополов), „асексуален“ (што не сака секс), „се преиспитувам“ (неодлучен) и...

Секс тројките на иднината: Човек-човек-робот

Нема да биде она баш класична тројка, ама ќе бидете вие двајца и машина од кожа од латекс и метални коски. А да, и...

Брак за брак, неверство за пари

За неверство може да има милион причини, од супер-длабоки како недостиг од внимание и запоставеност, па до максимално површни како тоа дека имаш морално евтин...
- реклами -

Ново на 365