Таг: буквар

Кама Сутра е мало дете за овој советски еротски буквар од...

Кој вели дека животот во Советскиот Сојуз бил досаден? Додека ние сме се воодушевувале на Кама Сутра, тие си имале свој сопствен еротски учебник. Во...

Можете ли да погодите кое е ова девојче со буквар во...

Таа е поранешна девојка на Кристијано Роналдо, а во моментов се забавува со Бредли Купер. Манекенката Ирина Шајк објави на Инстаграм фотографија кога била мало...

Море каква Кама Сутра: Погледнете го овој Советски еротски буквар од...

Кој вели дека животот во Советскиот Сојуз бил досаден? Додека ние сме се воодушевувале на Кама Сутра, тие си имале свој сопствен еротски учебник. Во...