Букаке

365.com.mk дишење

Ова е многу важен напис. Информациите кои се наоѓаат во овој напис можат да ви го спасат животот. Се осмелувам да кажам и дека...

Песна за љубоморната астронаутка

Ако се сеќавате на љубоморната астронаутка која патувала 1.600 км во пелени за да и се одмазди на својата колешка, сигурно ќе ви се...

Мечка акробат (видеа)

Што мислите дека ќе се случи ако пробате да симнете мечка од дрво на трамболина со пушка за успивање? Погледнете на следната страна заедно...

Daily dose (видеа)

Денес ќе ја запознаете „Мама“ - најдобриот каскадер кога е во прашање дворското паркирање. Следува една бизарна несреќа на фудбалски натпревар, смешен аеробик за...

Super Bowl реклами на YouTube

Вчера заврши големото финале во американски фудбал, по што илјадници луѓе се собраа на ниските температури во Индијанаполис за да ја прослават победата на својот тим...

Саботни реклами (видео)

За денес имаме три извонредни видеа: Од кога го остави Бритни, Кевин Федерлајн ќе направи се за пари! Durex има супер реклама за новите...

Дневна доза од 4 (видеa)

Денешната дневна доза видеа ја започнуваме со сеирот на група украински студенти, пропратени со Super Size Me виски-пародија за да завршиме со еден необично комотен телевизор,...

Претворете ја кадата во забавно желе

Gelli Baff е прашок кој го ставате во кадата на вашите деца и производ кој инстантно ќе ја претвори водата во колоритна лигава маса....

Како се вози во Багдад (видео)

Наводно, ова е начинот на кој американските војници возат во Ирак. Самите тие тврдат дека ваквото возење е „неопходно“ како би се избегнал ризикот од напад....

„НЕ“ за нечистотиите (видео)

Интересна реклама од CWS, компанија која изработува иновативни решенија за јавните тоалети. Едно видео на само click away. Интересна реклама од CWS, компанија која...

Saving Private Nemo (видео)

Кратко видео од оскаровскиот воен филм „Спасувајќи го војникот Рајан“, преку кој е монтирано аудиото од „Барајќи го Немо“. Кој и да го направил...

Најлошиот крадец на светот (видео)

Дали е ова лицето на дефинитивно најлошиот крадец на светот? Што и да проба да направи, ова типче стварно нема среќа. Меѓутоа вие имате, бидејќи...

Уметност преку плукање (видео)

Уметноста не бира средства и начин да се изрази и она што вам би ви изгледало претерано некултурно, за друг претставува уметничко дело. Ова талентирано младо...

Маршот на „императорот“ (видео)

Се работи за реклама на француската куќа Canal+ која го обиколи светот поради својата духовитост и досетливост. Замислете си еден император како маршира, на Антарктикот, кому...

Ало, ми се допаѓа Clippy

Па и да не сте многу запознаени со Word, оваа шега сигурно ќе ве насмее. Се работи за јавување на хотлајн линија каде говорникот...
- реклами -

Ново на 365